Zasady przekazywania paczek dla pacjentów Szpitala
Uwaga !!!
Zgodnie z Zarządzeniem wewnętrznym nr 43/2020 Dyrektora Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich wprowadza się zasady przekazywania paczek dla pacjentów Oddziałów I - X w okresie zagrożenia epidemicznego.
-
Każda paczka dla pacjenta Szpitala musi być opisana imieniem, nazwiskiem oraz numerem oddziału Szpitala, na którym przebywa pacjent.
-
Paczki będą przyjmowane w śluzie przy wejściu głównym do Szpitala w każdy dzień tygodnia w godz. 15.00 -17.00.
-
Osoba dostarczająca paczkę dla pacjenta Szpitala zobowiązana jest do wypełnienia oświadczenia wydawanego przez pracowników odbierających paczkę na śluzie.
Powyższe zasady nie obowiązują w przypadku paczek dostarczanych dla pacjentów Oddziału V Rehabilitacyjnego – paczka opisana imieniem i nazwiskiem pacjenta, dostarczana jest pod drzwi Oddziału V Rehabilitacyjnego, gdzie jest odbierana przez personel Oddziału.