Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich

eSzpital

 

Dostęp do własnych danych medycznych

 

Logowanie do serwisu eSZPITAL

Korzystanie z serwisu eSzpital pozwala na autoryzowany dostęp do własnych danych przez użytkownika w zakresie historii zdrowia i choroby, karty informacyjnej z leczenia szpitalnego, wyników badań, miejsca na liście oczekujących i rejestracji.

Logo eSzpital

Warunkiem dostępu do serwisu jest posiadanie adresu e-mail oraz udanie się do punktu rejestracji serwisu eSzpital, celem potwierdzenia tożsamości (wymagany dowód osobisty lub inny dokument poświadczający tożsamość) i wypisania wniosku o założenie konta. Punkty rejestracji serwisu znajdują się w: Izbie Przyjęć, Poradni - Rejestracja, Statystyce Medycznej, Sekcji Informatycznej, Izbie Przyjęć - Kochcice.

Zdjęcie.

W celu zalogowania do systemu konieczne jest podanie nazwy użytkownika oraz hasła dostępu. Nazwę użytkownika stanowi nr kartoteki pacjenta, która jest zamieszczona na certyfikacie dostępu do serwisu. Tymczasowe hasło wysyłane jest na adres e-mail podany przez użytkownika. Podczas pierwszego logowania wymagana jest zmiana hasła.

Uzyskane z serwisu eSzpital dokumenty mają charakter wyłącznie poglądowy i nie mogą być traktowane jako oficjalny dokument. Nie mogą być również podstawą jakichkolwiek czynności administracyjnych czy urzędowych.

Na dostęp do systemu pozwala korzystanie z:


Strona startowa serwisu eSzpital: Logo eSZPITAL

Folder informacyjny eSzpital: pobierz

Regulamin serwisu: pobierz

Wniosek o założenie konta w serwisie: pobierz

Wniosek o założenie konta w serwisie (dla przestawicieli ustawowych pacjentów): pobierz

Projekt eSzpital jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

www.eSZPITAL.urazowka.eu