PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

Aktualności

Dni Przedsiębiorczości w „piekarskiej Urazówce”


„Stań przed obliczem swojej wymarzonej przyszłości” czyli XXI edycja Dnia Przedsiębiorczości już za nami.
W ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości, którego aktywnym promotorem jest Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich, gościliśmy w naszym szpitalu uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Smolenia w Bytomiu.
Jak podkreślają w swoich wypowiedziach przedstawiciele Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości – organizatora akcji, „projekt skierowany jest do uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych, sprzyja także podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji dotyczących ich dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej (…)”.
Program tegorocznej edycji „Dnia Przedsiębiorczości” w „piekarskiej Urazówce” obejmował spotkanie z Dyrekcją Szpitala, prezentację Szpitala oraz działalności medycznej jego komórek organizacyjnych (m.in. Izby Przyjęć i Oddziału II Urazowo-Ortopedycznego Dzieci i Młodzieży), pogadankę na temat kwalifikacji i umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu lekarza ortopedy oraz wykład na temat aktualnych zasad udzielania I pomocy w sytuacji zagrożenia życia.
Mamy nadzieję, że duże zainteresowanie, jakim cieszyło się spotkanie a także liczne pytania do naszego personelu, przełoży się na wybór tej drogi życiowej i… wyboru naszego Szpitala jako przyszłego pracodawcy.
Do zobaczenia podczas kolejnych edycji „Dnia Przedsiębiorczości”.

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich jest placówką o charakterze monoprofilowym. Swoją działalność opiera na wieloletniej tradycji i doświadczeniu znakomitych specjalistów z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

© 2023 Samodzielny Publiczny Szpital Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. All Rights Reserved.
Projekt i realizacja InterAktywni Sp. z o.o.

Facebook