PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

Aktualności

Światowy Dzień Zdrowia

🌍 Z okazji Światowego Dnia Zdrowia, chcemy pokazać Wam, jak ciężko pracujemy, aby stale podnosić jakość usług medycznych w naszym Szpitalu. 🚀

 

🏥 Od lat przestrzegamy standardów akredytacyjnych, dzięki czemu nasza opieka jest na najwyższym poziomie. To nie tylko słowa – nasze starania są regularnie potwierdzane przez niezależne audyty i potwierdzane certyfikatem wydawanym przez Ministra Zdrowia.

🌟 Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować kompleksową i skoordynowaną specjalistyczną opiekę, która łączy w sobie szeroką gamę usług: od całodobowego ambulatorium urazowo-ortopedycznego, poradni specjalistycznych, poprzez oddziały urazowo-ortopedyczne, Oddziały chirurgii urazowo-ortopedycznej i neurotraumatologii, blok operacyjny, oddziały rehabilitacyjne, jak również  oddział anestezjologii i intensywnej terapii.. Wszystko to wspierane najnowocześniejszymi pracowniami diagnostycznymi.

👩‍⚕️👨‍⚕️Pełnimy całodobowe dyżury urazowo-ortopedyczne, jak również dyżury replantacyjne kończyny górnej w ramach Ogólnopolskiego Serwisu Replantacyjnego.

👩‍⚕️👨‍⚕️ Nasz wykwalifikowany zespół to serce naszego Szpitala. Dzięki regularnemu uczestnictwu w konferencjach i szkoleniach, nasi specjaliści są zawsze na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycyny.

💡 Inwestujemy w przyszłość – Nieustannie wprowadzamy innowacyjny sprzęt medyczny, co pozwala na dokładniejszą diagnostykę i efektywniejsze leczenie. Nasz nowoczesny sprzęt skraca czas diagnostyki, zapewniając szybsze wdrożenie leczenia, co przekłada się na lepsze prognozy dla naszych pacjentów.

📈 Słuchamy i uczymy się od Was – Każda opinia pacjenta jest dla nas nieoceniona. Dzięki Waszym sugestiom i uwagom przekazywanym nam osobiście oraz zgromadzonym w ankietach satysfakcji, ciągle doskonalimy nasze usługi i infrastrukturę, aby jak najlepiej odpowiadać na Wasze potrzeby.

📝 Rejestracja bez kolejek – Stworzyliśmy system, który ułatwia proces rejestracji, eliminując potrzebę oczekiwania w długich kolejkach. Dzięki elektronicznym kioskom i systemowi rezerwacji, proces rejestracji jest szybszy i wygodniejszy dla każdego pacjenta. Sporym ułatwieniem dla Pacjenta jest rejestrowanie na kolejną wizytę w poradni oraz wizytę kontrolną po zabiegu przez sekretarki w oddziałach i gabinetach lekarskich.

🥗 Samowystarczalność i kontrola – Dzięki posiadaniu własnej kuchni, pralni oraz sterylizatorni, zapewniamy najwyższy standard usług. Pełna kontrola nad tymi procesami pozwala nam gwarantować bezpieczeństwo i jakość na każdym etapie Waszej opieki.

🌐 Łączymy się z Wami online – Nasze konto w mediach społecznościowych to nie tylko źródło aktualnych informacji o działalności Szpitala, ale też platforma do dialogu z Wami. To tutaj możecie śledzić nasze sukcesy, nowinki technologiczne oraz wydarzenia, w których bierzemy udział.

 

Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy, że nie przestaniemy dążyć do doskonałości, rozwijając nasze usługi i dbając o to, aby nasz Szpital był miejscem, gdzie każdy pacjent czuje się bezpiecznie, komfortowo i jest traktowany z najwyższą starannością. Razem tworzymy przyszłość opieki zdrowotnej.

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich jest placówką o charakterze monoprofilowym. Swoją działalność opiera na wieloletniej tradycji i doświadczeniu znakomitych specjalistów z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

© 2023 Samodzielny Publiczny Szpital Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. All Rights Reserved.
Projekt i realizacja InterAktywni Sp. z o.o.

Facebook