PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

Aktualności

URAZÓWKA dla Ukrainy

Szanowni Państwo! 
Dziękujemy za dobroć serca i dotychczasowe wsparcie dla Ukrainy. W związku z trwającymi cały czas na terytorium Ukrainy działaniami zbrojnymi, Szpital pozostaje zaangażowany w dalszą pomoc najbardziej potrzebującym. Szpital na apel Zarządu Województwa Śląskiego oraz Caritas Archidiecezji Katowickiej ogłasza kolejną zbiórkę darów na Ukrainę, która będzie prowadzona aż do odwołania przedsięwzięcia. Najpotrzebniejsze artykuły, które dzisiaj są na liście zbieranych dla naszych sąsiadów to:
  • w szczególności artykuły spożywcze o długim terminie ważności takie jak: makarony, kasze, ryże, konserwy, herbata, kawa, woda butelkowana, produkty spożywcze dla dzieci,
  • zabawki dla dzieci, przytulanki, gry,
  • artykuły dla dzieci, pampersy, chusteczki higieniczne,
  • ogólne środki czystości dla wszystkich,
  • materace, koce, śpiwory.
Wszystkie zebrane dary będą na bieżąco przekazywane potrzebującym do magazynu organizowanego przez Caritas Archidiecezji Katowickiej. Miejsce zbiórki: Piekary Śląskie ul. Bytomska 62– portiernia  Szpitala.

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich jest placówką o charakterze monoprofilowym. Swoją działalność opiera na wieloletniej tradycji i doświadczeniu znakomitych specjalistów z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

© 2023 Samodzielny Publiczny Szpital Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. All Rights Reserved.
Projekt i realizacja InterAktywni Sp. z o.o.

Facebook