PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

Aktualności

Zagłosuj na nasz EKO projekt w Budżecie Obywatelskim

Witajcie Drodzy Pacjenci, Przyjaciele i Wszyscy Mieszkańcy Województwa Śląskiego!
🌳✨ Nasz szpital ma szansę na jeszcze lepsze jutro! Z dumą prezentujemy nasz projekt “EKO-URAZÓWKA”, który zakłada rewitalizację naszego parku szpitalnego i poprawę bezpieczeństwa wyjazdu dla wszystkich.
Każdy głos ma znaczenie! 🗳️ Pomóżcie nam stworzyć przestrzeń, która będzie służyć nie tylko pacjentom, ale również wszystkim odwiedzającym, personelowi i mieszkańcom naszego województwa.
🔗 Głosujcie od 19.08 do 12.09 na stronie: https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/5 wybierając projekt nr MBO-0100/W/23 (pierwsza zakładka “Zadania z puli EKO”). Wasze wsparcie przyczyni się do poprawy komfortu i bezpieczeństwa w naszym szpitalu!
Udostępnijcie ten post, abyśmy mogli dotrzeć do jak największej liczby osób! 💙 Razem tworzymy lepsze jutro dla naszej społeczności. Dziękujemy za każdy oddany głos!
Więcej szczegółów na temat projektu znajdziecie w ulotce:

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich jest placówką o charakterze monoprofilowym. Swoją działalność opiera na wieloletniej tradycji i doświadczeniu znakomitych specjalistów z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

© 2023 Samodzielny Publiczny Szpital Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. All Rights Reserved.
Projekt i realizacja InterAktywni Sp. z o.o.

Facebook